П’ятниця, 1 Липня, 2022

Популярні натяжні стелі: від чого залежить вартість

Через привабливий зовнішній вигляд, різноманітність вибору, швидкість робіт, все частіше користувачі вибирають натяжні стелі. Кияни можуть на https://artpotolok.kiev.ua/raschet-stoimosti/ дізнатися, скільки буде коштувати це задоволення, і як в цілому формується ціна.

Розрахунок вартості

Виділяють кілька ключових факторів, які впливають на формування підсумкової ціни.

 1. Ключовим фактором є площа полотна. Тобто, за велику площу, доведеться заплатити більше.
 2. Матеріал, з якого виготовлена ​​конструкція. Виділяють найбільш дорогий вид – з тканинного полотна вироби. Наступний вид (найбільш популярний на практиці) з ПВХ. Крім вибраного матеріалу, на ціну впливає його фактура, присутність додаткових елементів.
 3. Компанія виробник, тобто впливає на вартість бренд, наприклад, продукція німецьких торгових марок є найдорожчою. За ціновою політикою доступністю відрізняється продукція китайського виробника.
 4. Складність робіт, їх обсяг. Крім площі приміщення, обраного матеріалу і способу його кріплення, фахівці враховують складність конструкції, кількість рівнів. На ціну впливають також додаткові фактори, які лише ускладнюють процес.

Після зняття точних розмірів приміщення, фахівці розраховують індивідуально вартість натяжних стель.

Особливості конструкцій

Компанія пропонує широкий вибір різновидів натяжних стель. Це якісні конструкції, які встановлюють фахівці в Києві та Київській області. Дуже важливо вибрати надійну компанію. Наприклад, «Art Decor» допомагає користувачам у виборі виконавця і того, чи іншого виробу. Представлені види конструкцій в різних цінових категоріях.

Компанія формує ціну, враховуючи:

 • вартість матеріалів. «Art Decor» за час роботи на ринку зміг чітко визначиться з постачальниками, домовитися про вигідні ціни. Краще ознайомитися з прайсом детальніше;
 • компанія враховує витрати, намагається їх мінімізувати, підбирає правильні шляхи;
 • відсоток прибутку. Компанія збільшує обсяг послуг, тим самим зменшуючи відсоток прибутку. Такий варіант вигідний обом сторонам.

Щоб заощадити, користувачам слід вибрати вид полотна, моніторити акції і знижки, знайомитися з інформацією щодо бонусної політики тієї, чи іншої компанії. В цілому, натяжні стелі є вигідним вкладенням в комфорт, затишок вашого будинку.

Як вибрати надійну компанію

 1. Довгий термін роботи на ринку. Наприклад, «Art Decor» вже обслужив понад тисяч клієнтів за більш ніж 10 років. Причому це не тільки звичайні, але і ТРЦ, великі об’єкти, складні конструкції.
 2. Асортимент конструкцій, різновид по квітам і фактурами.
 3. Сертифікати якості.
 4. Присутність у відкритому доступі прайса цін, з яким може ознайомитися кожен.

Натяжні стелі все частіше можна побачити в інтер’єрі, адже вони поєднують в собі дві ключових якості: вартість і гарний зовнішній вигляд. Така конструкція прослужить досить довго, при цьому зберігаючи привабливий первозданний вигляд. Позитивною є також простота догляду.