Четвер, 23 Червня, 2022

Поклейка антигравійної плівки на автомобіль – секрети популярності

Антигравійне плівка – затребувана інвестиція в безпеку, додатковий захист свого автомобіля від впливу піску, пилу, бруду, каменів, калюж і реагентів. Класичний набір перешкод для збереження блиску і чарівності автомобіля. Незмінні проблеми, які явно можуть зіпсувати загальну зовнішність автомобіля аж до необхідності повторної фарбування кузова.

Надійно уникнути подібних ризиків і додаткових витрат дозволяє захисна плівка на автомобіль. За статистикою – щорічно кузов кожного автомобіля стикається з 3-5 ушкодженнями. При цьому провини водія в цьому часто просто немає.

Уникнути проблеми дозволяє антигравійна плівка. Автомобіль буде зберігати ефект блиску, стійкості до зовнішніх впливів, зберігаючи виражену індивідуальність.

Антигравійна плівка на автомобіль – захист від поширених проблем

Обклеювання автомобіля плівкою дозволить домогтися захисту верхньої частини автомобіля від появи потенційних подряпин, деформацій поверхні, які незмінно виникають під впливом каменів, гілок дерев з-під коліс в процесі швидкої їзди в певних умовах бездоріжжя.

Обов’язково слід враховувати – при появі відколів на елементах автомобіль позбавляється своєї вартості в межах близько 35-250 тисяч рублів буквально за кожне пошкодження. А завдяки нанесенню плівки вдається створити необхідний захист поверхні, зі збереженням первозданного вигляду транспортного засобу.

Також не доведеться витрачати час на зайве відновлення автомобіля або оформлення документів в разі дрібних дорожньо-транспортних пригод. Завдяки нанесенню плівки вдасться успішно вирішити наявні проблеми, істотно економлячи загальний час і сили власника.

Завдяки нанесенню антигравійної плівки вдасться захистити глибину кольору поверхні, з доданням вираженого глянцевого блиску. Автомобіль в подальшому буде в меншій мірі забруднюватися, простіше піддається очищенню і повноцінному догляду.

Для виробництва захисних плівок використовуються матеріали, що не потребують спеціалізованого догляду. При бажанні можна відвідувати мийки високого тиску, з нанесенням воску, рідкого скла і кераміки. Також в такому випадку допускається і полірування кузова автомобіля. Але для роботи настійно рекомендуються поліролі з вмістом дрібних абразивів або професійні засоби зовсім без них в складі.