Субота, 2 Липня, 2022

Одностороння, двостороння і GSM-сигналізація – відмінності і специфіка обладнання

При покупці автомобіля, в першу чергу, необхідно продумати питання безпеки транспортного засобу, захисту від потенційного викрадення. Серед ефективних і універсальних рішень для захисту від ймовірного викрадення традиційно відзначається правильно підібрана двохстороння автосигналізація.

Правильно підібрана сигналізація стає не тільки елементом пасивного захисту, а й додаткової інвестицією в вартість автомобіля при повторному продажі. Але як визначитися з підходящим вибором під специфіку своїх завдань?

Одностороння сигналізація на автомобіль – базовий варіант

Вважається найбільш доступним, простим і поширеним варіантом сигналізації. Головне завдання обладнання – включити звукове сповіщення в разі спроб злому або викрадення. У штатному режимі робота будується за принципом включити-вимкнути. Актуальний варіант для бюджетних машин, але все ж машини схильні до ризику цифрового злому і не забезпечують зворотний зв’язок для власника.

Двостороння автосигналізація для машини

На практиці виявляється ефективнішою і практичною в порівнянні з односторонніми аналогами. Не тільки здатна приймати сигнали з брелока власника, але також передавати тривожні сигнали власнику. Інформує про те, що відбувається з автомобілем в конкретний момент.

Подібно одностороннього обладнанню,двухсторонняя сигнализация також включає звукову і візуальну тривогу. Але функціонал обладнання доповнюється можливістю дистанційного запуску і глушіння двигуна. Для зручності в оснащенні брелока передбачений спеціальний мініатюрний дисплей, на який виводиться додаткова інформація про поточний стан автомобіля.

Також переваги обладнання доповнюються кращими технологіями шифрування, якщо орієнтуватися на рішення відомих брендів. Наприклад, StarLine або AMS. Але при цьому така надійність вимагає великих витрат у порівнянні з односторонніми системами для автомобіля.

GSM-обладнання, супутникові сигналізації

Автосигналізація с GSM вважається найбільш сучасним, надійним захисним спорядженням автомобіля. Така сигналізація доповнена широким набором функцій під свої завдання. Дозволяє передавати супутниковий сигнал на будь-яку відстань, в тому числі відразу декільком членам сім’ї. В основі обладнання – GSM-модуль, який дозволяє передавати сповіщення на смартфон або планшет власника.