П’ятниця, 1 Липня, 2022

Корпоратив онлайн: як киянам підтримувати корпоративну культуру в карантин

Пандемія та карантин, що триває вже більше року, вніс свої корективи в життя та роботу українців. Ні для кого не секрет, що успішність будь-якої компанії напряму залежить від злагодженої роботи колективу. На неї, в свою чергу, впливає чимала кількість факторі, і не останню роль у цьому списку відіграє здорова атмосфера у колективі. Саме тому великі компанії у всьому світі вже не перший рік формують та розвивають корпоративну культуру. Українські компанії на цей шлях встали не так давно, проте вже побачили ефективність механізму. Регулярне проведення корпоративів розряджає атмосферу, дає змогу спілкуватися неформально, віднайти нових товаришів та об’єднати колектив. Допомогти з організацією заходів для киян може івент агентство Bonapart https://bonapart.ua/

Створювати гарний настрій — це мистецтво, яким досконало володіє агенство Bonapart 

Спеціалісти впевнені, що гарний захід, який залишає по собі приємні спогади — це, в першу чергу, добре спланований захід. В Bonapart працюють професіонали, що без проблем можуть розробити, спланувати та організувати будь-яку соціальну або приватну подію, а також найкращий корпоратив.  Івент агентство пропонує своїм клієнтам послуги з організації весілля, ділових та корпоративних заходів. На офіційному сайті представлено відгуки клієнтів та портфоліо, в якому можна ознайомитися з заходами різноманітного формату від конференцій до випускних, ювілеїв та весіль. На них можна побачити атмосферу свята. 

Відсвяткувати корпоратив онлайн реально 

Через карантин чимало заходів було скасовано або перенесено. Обмеження на проведення масових заходів також створює додаткові перепони. У цій ситуації найкращим виходом стане проведення свята онлайн. У світі вже є практика святкування весілля по різноманітним програмам, які забезпечують відеозв’язок. Українські “зірки” під час локдауна влаштовували багатотисячні концерти онлайн. А це означає, що дистанційно можна не лише працювати, але і розважатися. 

Івент агентство Bonapart пропонує не сумувати на карантині та все-таки підтримувати корпоративну культуру. Компанія залюбки візьме на себе організацію вашого онлайн-свята, тим паче, що івент агентство має в цьому великий досвід. Цей формат лише здається незвичним, проте фахівці зроблять все, щоб ви навіть не відчули різниці. Bonapart переконує, що святкування онлайн — це не просто можливо, а дуже весело, цікаво, хоч і трохи незвично.