Середа, 18 Травня, 2022

У Києві рекордна кількість хворих на ковід дітей, про повернення в школи не може бути мови, – Кличко

Через те, що все більше дітей хворіють на важку форму коронавірусу та навіть потрапляють до лікарень, з виходом шкіл на звичну форму навчання варто почекати, пише kyivyes.com.ua.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на онлайн-брифінгу.

За словами очільника столиці, кількість дітей, які потрапляють до госпіталізації, збільшується рекордними темпами. За статистикою, в столичних лікарнях знаходиться 85 дітей з коронавірусом та підозрою на нього. 4 пацієнтів – у реанімації. За словами Кличка, це рекордна кількість юних пацієнтів із важкою формою хвороби за весь цей час. 

Така ситуація склалася через штам “Дельта”, який є більш агресивним, в тому числі і до більш молодих людей. Перебіг хвороби при цьому більш складний, і наслідки значно важчі. 

Через це повернення за шкільні парти на деякий час краще відтермінувати, переконаний міський голова. Тому й наступного тижня навчання продовжиться в дистанційній формі. Тим паче, більшість дітей може бути носіями вірусу, не відчуваючи симптомів, а отже й не дотримуючись режиму самоізоляції. Це може стати небезпечною ситуацією для оточуючих.

Нещодавно повідомлялося, що від covid-19 помер хлопчик віком 8 років. 

Фото: Pixabay