Субота, 2 Липня, 2022

Київ у цифрах та фактах: Кличко звітував про 2021 рік і поділився планами на майбутнє

Глава столиці виступив зі зверненням до киян, в якому коротко розповів про те, що було зроблено за цей рік у різних сферах діяльності, зокрема у будівництві, медицині, освіті, а також поділився своїми подальшими планами. Більше на сайті kyivyes.com.ua.

Цього року доходи міського бюджету значно зросли за рахунок інвестицій у будівництво нових об’єктів, створення нових платних паркувальних зон і не тільки. Також медики та педагоги почали вчасно отримувати доплати, а Київ все ще залишається у лідерах за темпами вакцинації.

Також київська влада приділила особливу увагу вирішенню проблем, пов’язаних із пересуванням у громадському транспорті. Незважаючи на те, що щодня вагони поїздів, маршрутки та тролейбуси повністю заповнені, у столиці поступово збільшується кількість транспортних засобів. Наприклад, нещодавно було закуплено 29 нових автобусів MAN, які з другої половини січня курсуватимуть містом.

«А от будівництво Подільського мосту перенесли наступного року. На темпах будівництва далася взнаки і криза і коронавірус — люди хворіли, а ще людський фактор. Я звільнив заступника за неефективну організацію роботи, який мав здати об’єкт цього року. Ми його побудуємо, щоби там не було», — обіцяє мер Кличко.

Щодо ситуації з коронавірусом він повідомив, що до кінця року вдалося повністю завакцинувати 56% киян. За умови значного збільшення цього показника в найближчі півтора роки планується послабити карантин. Також позитивною стороною є те, що більшість жителів столиці дотримуються правил карантину у громадських місцях.

Ще мер зазначив, що цього року київським медикам та вчителям підвищили зарплати до 15 тис. грн, багато з яких також отримували доплати. Надалі планується підвищити оплату їхньої праці до 20 тис. грн.

Крім цього, за словами Володимира Кличка, у 2021 році було відкрито 3 нових шкіл та 5 дитячих садків, а деякі з них повністю реставрували та створили навколо ландшафтний дизайн. Також на центральних вулицях міста вперше з’явився 5G інтернет та архітектурні об’єкти —  торгові центри Respublica Park та Дитячий світ, консалтингові центри Дія. Бізнес, новий термінал в аеропорту Бориспіль, 3-D мініатюра мосту у парку «Володимирська гірка», після сканування якого можна перейти на сайт Управління туризму та промоцій.