Середа, 18 Травня, 2022

У столиці обіцяють запустити снігоплавильну машину

Заступник київського міського голови Пантелеєв, сьогодні поділився планами: місто Київ отримає снігоплавильні машини.  Коли і як це запрацює – читайте на kyivyes.com.ua

Сьогоднішній день продемонстрував, як швидко таке передбачуване природне явище, як сніг може загальмувати життя у всьому місті. Тим не менш, в уряді заявили, що над такими проблемами вже працюють і обіцяють впровадити інновації. 

Однією з таких стане снігоплавильна машина. Працює вона по принципу величезного ковша, в який скидають сніг. Поверхня машини нагрівається до такої температури, що дозволяє його плавити. При заповненні ковша, вода скидається на узбіччя і робота продовжується. Дуже зручно! Особливо, якщо згадати, що весною Київ просто потерпає від потопів. 

Цікаво, що появу снігоплавильної машини в арсеналі комунальників обговорюють ще з 2012 року. Тоді вперше заявили про потребу у такій техніці. Проте, в 2012 році місцевому уряду здалося дуже дорогим задоволенням купувати за 200 тисяч доларів таку машину. Так і почали обходитися традиційними методами: відкидували сніг на узбіччя. 

Кияни скаржаться, що минулого року, наприклад, через таке прибирання снігу багато малих переходів через дорогу було перекрито. Рух і так ускладнювався через хуртовину, а ще й знайомі переходи були завалені снігом. 

За словами заступника мера, снігоплавильна машина буде їздити Великою кільцевою дорогою, аби оперативно розчищати сніг на під’їздах до Києва. До речі, за спостереженнями столичних водіїв, саме на околицях зранку стоять найбільші затори. 

Водій автобусу №56, що курсує між Академмістечком та ВДНГ розповідає, що в середині січня, коли стоять морози і найбільше всього снігу, транспортні засоби можуть стояти більше ніж сорок хвилин у заторі. 

Що ж, подивимося, чи виправить ситуацію снігоплавильна машина.