Неділя, 26 Червня, 2022

Прогнозовані затори на мостах у столиці

З понеділка, 12 листопада, карта Google розчаровувала водіїв столиці величезними заторами. Важко було проїхати Південним, Північним, Дарницьким, Патона мостами та мостом Метро. Затори змушували водіїв нервувати біля станцій метро «Осокорки», «Славутич», «Позняки», «Харківська», «Вирлиця», «Лівобережна», «Дарниця».

Kyivyes.com.ua повідомляє, що така ситуація прогнозована і збережеться ще протягом певного часу. Справа в тому, що у Києві йдуть ремонтні роботи на багатьох мостах і дорогах. Однак, рух на таких об’єктах не перекритий повністю, він є. Самі розумієте, що при частковому перекритті проїжджої частини траси дозволену швидкість розвинути складно, рухатися доводиться повільно.

КМДА ще напередодні вихідних оприлюднила повідомлення про те, де, на яких мостах ведуться ремонтні роботи, і скільки ці роботи триватимуть. Також вона рекомендувала автовласникам, плануючи новий робочий тиждень, зважати на цю обставину і обирати альтернативні маршрути.

Kyivyes.com.ua дізнавалася про те, на яких мостах проводяться ремонтні роботи і скільки вони триватимуть.

Південний міст – ремонт деформаційних швів, закінчити планують до кінця грудня 2018 року.

Міст Метро, ділянка Русанівської протоки – капітальний ремонт прогонових споруд, закінчать у наступному році.

Північний міст приводять до належного стану тротуари, обіцяють до кінця листопада закінчити.

Міст Патона –протиаварійні роботи, закінчать у наступному році.

Подільський міст – триває будівництво: зміцнюють монтажні опори, зварюють стики арки, проводять монтаж підвісних лісів балки жорсткості та облаштувують залізобетонну частину проїзду автомобілів. Орієнтовно здати в експлуатацію за  два роки.

Закликаємо киян зважати на цю інформацію і не ремствувати, що не попередили.