Субота, 2 Липня, 2022

Чому віддати перевагу: машині з салону або б / у

Всесвітньо відома марка KIA створена для водіїв, які прагнуть отримувати задоволення від життя. Це динамічні, яскраві машини, які підкреслять статус і прекрасний смак власника. Вони надійні і мають стильний дизайн. Автолюбителі цінують їх за комфорт і високі технічні характеристики.

Особливості машин марки KIA

Автомобіль підкорює не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і динамічністю, завдяки наявності потужного двигуна (обсяг 1,4-1,6 л). В оснащенні машини використовується сучасна оптика (передні і задні LED-вогні), легкосплавні, дизайнерські диски і сама передова високотехнологічна електронна «начинка». З їх допомогою звичайна поїздка перетворюється в захоплюючу пригоду на колесах.

Приємним бонусом служить дорога обробка салону. Легкість і простота управління забезпечуються багатофункціональністю рульового колеса. Робота мультимедійної системи бездоганна за рахунок чутливої і надійної сенсорної панелі. Машини обладнані кліматичним контролем температури і круїз-контролем, який регулює необхідну швидкість переміщення. Додатково є аудіовихід, USB, комфортний обігрів зони керма і сидінь машини. Водій може бачити на екрані, що відбувається позаду, завдяки камері, а також показання навігатора GPS.

Рекомендації покупцям

Основна частина автомобільного ринку змістилася в онлайн, тому купити машину «КІА» в Києві стало набагато простіше. У віртуальному просторі потенційного покупця чекають найбільші майданчики, що пропонують авто в широкому розмаїтті цін і конфігурацій. Однією з найбільш великих в Україні є Корпорація «УкрАВТО». Це онлайн-авторинок, який має представництва не тільки в Києві, а й в інших великих містах по всій країні.

З чого почати пошук оптимального авто:

  1. Перше, на що потрібно звернути увагу, – це адекватність вартості. Проведіть моніторинг, вивчивши ціни різних моделей «КІА». Зверніть увагу на них в різні роки випуску. Якщо час дозволяє, поспостерігайте за ціновою динамікою вподобаного екземпляра. Можливо, таким чином вдасться знайти пропозицію за зниженою від початкового показника вартості.
  2. Другий пункт стосується зовнішнього вигляду. Як правило, всі автомобілі, виставлені на продаж, мають гарний вигляд. Але у випадку з б / у машиною це не гарантує відповідної безпеки і відсутності юридичних проблем після оформлення угоди. Навіть надійний продавець, перепродати авто, може не знати про всі попередні господарів і проблемах, які траплялися. Тому краще вибирати машину у офіційних дилерів, а вже в салоні придивитися до бажаних забарвленням і іншим характеристикам зовнішнього вигляду.
  3. Третій пункт – остерігайтеся блискавичних і надвигідних угод зі поспішають здійснити операцію продавцями. Рекомендуємо уникати покупки у фізичних осіб, бо це завжди зона ризику. Навіть найпривабливіший варіант може стати справжнім головним болем, якщо є ризик накладення на нього арешту через неоплачені порушень або інших проблем.
  4. Четверте правило. Оцінюйте технічні параметри машини разом з компетентним фахівцем. Автомобілі заводської збірки гарантовано мають бездоганні параметри. Їх «бувалі» аналоги хоч і обкатані, але часто мають значний знос найбільш важливих вузлів, дізнатися про який вдасться тільки під час подальшої експлуатації.
  5. П’яте – звертайте увагу на дрібниці. Це стосується не тільки автомобіля, але і консультанта, людини, який здійснює продаж. Уважно вислухайте всю інформацію і не соромтеся задавати питання.

Надійніше всього здійснювати покупку в автосалонах з позитивною репутацією і позитивними відгуками клієнтів. Хорошим прикладом є Корпорація «УкрАВТО» в Києві. Салон пропонує сучасні машини безпосередньо з конвеєра. Покупців чекає докладна консультація фахівців, які дійсно розбираються в машинах.