Середа, 18 Травня, 2022

Мітинг “євробляхерів” у Києві продовжувався вдень і вночі

Ще з вівторка продовжується мітинг “євробляхерів” у Києві. Організатори не давали конкретних дат закінчення мітингу. Вони казали, що це залежить від того, як швидко зможуть розглянути законопроект про доступне розмитнення. Далі на kyivyes.

4 листопада учасники мітингу заблокували вулицю Грушевську. Це спричинило величезні затори в центрі саме якраз в час пік. Були заблоковані не тільки спуски з урядового кварталу, а й пішохідні переходи.

Вночі 5 листопада акції протесту продовжувалися. Мітингарі були біля Верховної Ради. Вулиця Грушевського перекрита. Спочатку це зробили водії авто з європейською реєстрацією. А вже потім Нацгвардія перекрила рух мітингувальникам. Не давали їм виїхати.

Крім цього ситуація з мітингувальниками впливає і на рух автобусних маршрутів. Зокрема затримуються такі маршрути як №24, №55, №62. 

Вчора мітингарі знову почали блокувати рух на вулиці Грушевського. Пояснюють це тим, що немає діалогу. Вони почали ставити автомобільні шини. Правоохоронці почали протидіяти таким діям. Відбулись сутички з поліцією.

Після цього, за словами Ярошевича, провели о 15:00 нараду голів фракцій. Вони повинні були з’ясувати, чому питання не розглядається.

Після наради народний депутат Ірина Верещук і інші представники “Слуги народу” пообіцяли розглянути законопроект в грудні.

Після цього учасники мітингу розблокували вулицю Грушевського.