Неділя, 26 Червня, 2022

Які дивани можна використовувати для сну?

Коли спальна кімната невелика, багато хто вдається до альтернативи, замінюючи повноцінне ліжко на диван для сну. Завдяки цьому людина отримує спальне місце на 2-3 персони і вдосталь вільного простору, коли виріб знаходиться в складеному стані. Але для того, щоб воно було комфортним, купити диван потрібно правильний. Багато людей купують м’які меблі, орієнтуючись на дизайн і розміри. Ці параметри потрібно брати до уваги, але не ставлячи їх основними. Під ці критерії підходять багато моделей з асортименту інтернет-магазину fayni-mebli.com/диваны.html, але лише на деяких можна з комфортом спати.

Особливості диванів для сну

Коли ми спимо на повноцінному ліжку з хорошим матрацом – сон міцний, а загальне самопочуття задовільне. Якщо спальне місце підготовлено спеціально під фізичні особливості користувачів – болі в спині і шиї не з’являються. Такого досягти при використанні диванів досить складно через конструкційні особливості. Але є ряд критеріїв, які допоможуть придбати відповідну модель м’яких меблів:

  • Комфорт – сидіти і лежати на дивані повинно бути зручно, в іншому випадку під час сну почне боліти спина і шия, а сон стане неспокійним.
  • Довговічність – в умовах щоденного користування знос виробу прискорюється. На тлі цього потрібно вибирати моделі, які мають довговічну конструкцію, оббивку і матрац.
  • Функціональність – багато моделей можуть мати нішу, в якій можна зберігати постільну білизну, ковдри та подушки, а також рідко використовувані речі.
  • Тип розкладання – дивани комплектуються різними механізмами, але всі вони наділені індивідуальними особливостями. Цей критерій впливає не тільки на практичність рішення, але і комфорт користувача під час сну.

В процесі вибору дивану ціна не впливає на комфортність і довговічність виробу. Таке меблеве оснащення вимагає індивідуального вибору з урахуванням особистих переваг і анатомічних особливостей вашого тіла.

Як вибрати за розміром?

Коли доросла людина повністю лягає на диван і її ноги не звисають – модель вважається відповідною за розміром. Як правило, для односпальних беруть параметри 140/200 см, а для двоспальних 160/200 см. Але в продажу є і нестандартні дивани, які добре підійдуть для високих або повних людей. Також можна купувати моделі під замовлення, де розмірні параметри будуть підібрані виключно під вас.