П’ятниця, 24 Червня, 2022

Чому потрібен професійний монтаж кондиціонера?

Багато людей, придбавши кондиціонер, відмовляються від професійного монтажу, аргументуючи це тим, що вартість установки кондиціонера занадто висока. При цьому забувають про те, що установка зовнішнього блоку власними силами може бути не тільки проведена неправильно, але також і небезпечною для здоров’я або життя людини.

І це тільки перша причина, по якій самостійна установка канального кондиціонера та інших модифікацій не найкраще рішення. Розглянемо детальніше, чому встановити кондиціонер повинен профільний фахівець.

Недоліки самостійної установки кондиціонера

Спліт-система і інші модифікації кондиціонерів – це високотехнологічне обладнання, яке має досить складну систему. При цьому механізми системи досить крихкі, тому самостійна установка кондиціонерів може стати причиною повного виходу з ладу обладнання.

Щоб провести якісний монтаж, потрібні не тільки спеціальні знання, але також витратні матеріали та обладнання. Купувати їх через одного кондиціонера просто нераціонально з економічної сторони питання. Банально не кожна розетка підходить для кондиціонера. Наприклад, якщо буде встановлена ​​неправильна розетка з низьким або високим кількістю струму, то обладнання просто буде працювати неефективно і швидко вийде з ладу.

Потрібно враховувати місце монтажу. Якщо монтаж внутрішнього блоку буде проведено в невідповідному місці, буде направляти холодний потік повітря в постояльців приміщення, це призведе до частих застуд і інших несприятливих факторів.

І, звичайно ж, не забувайте, що багато компаній відмовляють в гарантії, якщо монтаж обладнання проводився не професійними майстрами. З огляду на всі ці фактори, вартість монтажу кондиціонера є не такою вже й високою.

Професійний монтаж кондиціонера від компанії «Чисте повітря»

Якщо дбаєте про власне здоров’я і довговічності купленого устаткування, вам досить замовити установку кондиціонера в компанії «Чисте повітря». Всі роботи проводяться виключно під керівництвом кваліфікованих фахівців, які мають багатий досвід роботи, спеціальне обладнання та якісні витратні матеріали.

Індивідуальний підхід дозволяє пропонувати вигідні ціни на установку кондиціонера, що зазвичай залежить від складності устаткування і поверху монтажу. Вам достатньо просто зателефонувати або залишити заявку на сайті, після чого з вами зв’яжеться менеджер компанії.