Субота, 21 Травня, 2022

Страшні вбивства людей та руйнування в Київській області: що залишили по собі окупанти

Російські війська під постійним тиском української армії змушені були залишити окуповану територію навколо столиці. Як виглядають звільнені території, читайте у нашому матеріалі на сайті kyivyes.com.ua.

Кілометри розстріляних цивільних машин

Через військові дії було знищено населені пункти: Бучу, Ірпінь, Макарів та Бородянку, а також аеропорт “Антонов” у Гостомелі. В решті захоплених селищ зруйновано будинки та інфраструктуру. На Житомирській трасі можна побачити кілометри машин мирних українців та цвинтар військової техніки окупантів.

У поліції показали фото та відео наслідків звірств окупантів у Київській області. Страшні наслідки окупації облетіли весь світ.

На відео можна побачити, як російські окупанти стріляють у чоловіка з піднятими вгору руками на шосе під Києвом. У свою чергу, весь світ шокований діями російської армії, оскільки вони свідчать про жорстоке вбивство мирного громадянина, який підняв руки і не являв собою ніякої загрози.

Також журналісти побували на відрізку автомагістралі Е-40 після його звільнення від російських сил. На кадрах, які вони зняли, можна побачити сліди боїв від сильного артобстрілу. Можна побачити, що заправка та готель зі СПА комплексом та рестораном повністю зруйновані. Проїжджа частина покрита воронками та дірками від снарядів. Українські військові кажуть, що росіяни пограбували магазини на АЗС.

На дорозі лежать тіла. Хто ці люди, та як вони померли, невідомо. Щоправда, деяких загиблих уже впізнали. Серед них – сімейна пара, яких убили окупанти та залишили на дорозі. Їхня розстріляна машина стоїть біля згорілої АЗС. Тіла належать Максиму Іовенко та його дружині Ксенії. Вони їхали в колоні з десяти цивільних машин, які намагалися втекти від окупантів та дістатися столиці. В автомобілі також був їх шестирічний син та мати друзів. Вони вижили, але дуже травмовані.

Смерть українців сьомого березня зафіксував український безпілотник підрозділу територіальної оборони, який оприлюднив це відео. Його потім розповсюдили світові ЗМІ. Також підрозділ надав відео влади України та поліції Лондона.

Також на відео можна побачити ще кілька згорілих авто та тіл. Як саме загинули люди поки що, невідомо. Деякі тіла окупанти звалили в купу та обклали шинами.

В інших населених пунктах було зафіксовано, що російські військові масово вбивали мирних жителів Київщини.

Чи безпечно повертатися

Правоохоронці обіцяють якнайшвидше розмінувати звільнені території. Зокрема, зачистити вулиці та повернути населені пункти до мирного життя.

За словами правоохоронців, жителі Києва та області не повинні боятися вибухів, оскільки проводяться роботи з розмінування. Закінчити їх обіцяють протягом десяти днів. Крім того, на території необхідно провести зачистку від диверсійних груп. До цього повертатися на раніше окуповані території не є безпечним. Проте досі зберігаються загрози авіаударів по Київщині.