Середа, 18 Травня, 2022

Красива, зіркова посмішка за допомогою вінірів

Це справжня мрія багатьох, особливо тих, хто не з чуток знає про стоматологічні недоліки. Кияни, звернувшись за допомогою до qrd.kyiv.ua/veneers/, зможуть вирішити проблему раз і назавжди, стати щасливим володарем сяючої і шалено привабливої ​​білосніжної усмішки.

Ефектна посмішка – що таке вініри?

Це тонка, переважно фарфорова пластина. За допомогою вінірів створюється максимально природний, але ефектний вид зубів. Перевага цього матеріалу в порівнянні зі справжньою емаллю очевидна, адже така пластина відрізняється високою міцністю, стійкістю. Вони служать у середньому 10-20 років.

Крім фосфорних, популярністю користуються вироби із композитної смоли та люмініри. Є варіанти виконання вінірів із цирконію – міцного матеріалу, який застосовувався у ювелірній справі. Вініри виготовляють також із спеціальної кераміки, склокераміки, кожен тип відрізняється характерними ознаками.

Що дають вініри:

  • білу, привабливу посмішку мрії;
  • якщо є щілини між зубами, вони справляються із цим недоліком, закриваючи їх;
  • за їх допомогою можна виправити невеликі недоліки прикусу;
  • зуби набувають рівних обрисів;
  • невеликі відколи або інші тріщини можна приховати таким чином.

Як встановлюють вініри

У середньому процес може зайняти приблизно тиждень, все індивідуально. Процедуру можна розбити на кілька етапів. Спочатку це підготовка, коли стоматолог готує ротову порожнину до встановлення вінірів. Вже далі відбувається зліпка на індивідуальне замовлення та виготовлення.

Останній етап – це фіксація готових вінірів. На цей очікуваний крок піде приблизно година, все залежить від кількості конструкцій.

Переваги використання вінірів

  1. Щоб встановити вініри, не потрібно багато часу. Це порівняно швидка процедура, яку професійний стоматолог проводить досить оперативно.
  2. Вініри також захищають зубну емаль від впливу високих та низьких температур.
  3. Натуральний відтінок вінірів не виділяється, вони зроблять вашу посмішку привабливою, максимально природною.
  4. Не потрібно використовувати спеціальні засоби для чищення зубів.

Вініри використовують в естетичних цілях, але це також ефективний спосіб виправлення певних стоматологічних нюансів, наприклад, відколів, або тріщин, широких щілин. Звернувшись до стоматологічної клініки «QRD Dental», кияни зможуть нарешті мати сяючу усмішку, про яку все життя мріяли.