Середа, 18 Травня, 2022

Кращі пакувальні та ізоляційні матеріали Києва

Пакувальні та ізоляційні матеріали являють собою буквально незамінну річ у будь-якому господарстві чи виробництві. Але знайти якісну продукцію, представлену цими матеріалами, досить непросто.

У магазині https://www.liderpak.ua/ ви знайдете величезний вибір даної продукції, якість якої вас точно вразить – від полуничного агроволокна до тепличної плівки або гофротари.

Крім того, цей магазин порадує вас великим асортиментом сільськогосподарських товарів від найкращих виробників України та зарубіжжя.

Розумні ціни, постійний зв’язок з менеджерами та умови вигідної співпраці для постійних клієнтів – це те, чим славиться київський магазин “Лідерпак”.

Що можна придбати?

Почнемо з пакувальних товарів. Вони забезпечують не тільки зручне та безпечне транспортування, – на сьогоднішній день вони також свідчать про рівень виробників/брендів/продавців.

Постійне оновлення асортименту дозволяє у будь-який час вибрати тари, тепличні плівки, різні коробки, паперові та картонні упаковки, пакувальний скотч і т.ін.

Крім цього, в магазині можуть знайти для себе чимало корисного та поштові компанії – від бандерольних конвертів до двостороннього скотчу та кур’єрських пакетів (вибір яких теж дуже великий: https://www.liderpak.ua/product-category/packs/courier-packages/).

Якщо говорити про товари агронапрямку, то “Лідерпак” пропонує широкий асортимент:

  • газонної трави;
  • систем з краплинного поливу;
  • агроволокна та спанбонда;
  • тканинного агротекстилю;
  • сіток (шпалерних, захисних, пластикових);
  • торф’яного субстрату тощо.

За допомогою добротноі агропродукціі, зі звичними агрономічними роботами можна буде справлятися більш комфортно.

Є навіть товар для ремонту

Важливо, що київський магазин “Лідерпак” забезпечить вас також товарами, які стануть необхідними для ремонту. Так, тут ви знайдете широкий вибір малярних стрічок, рукавичок, поліетиленової плівки і т.ін.

Умови продажу та доставки

У “Лідерпаку” ведеться як оптова, і роздрібна торгівля.

Оформлення замовлень доступне онлайн або по телефону. Замовлення доставляються протягом трьох днів за допомогою будь-яких доступних у країні кур’єрських служб. Містом Київ можлива безкоштовна доставка транспортом магазину.

Якщо сума замовлення перевищує шість тисяч гривень, доставку оплачує магазин.

Щодо оплати, то можливий готівковий, безготівковий розрахунок чи банківський платіж.