Субота, 2 Липня, 2022

Як вибрати бригаду для ремонту квартири?

Ремонт квартири професійною бригадою – гарантія якості та своєчасної здачі проекту. Зрозуміло, поклеїти шпалери або встановити підвісну стелю можна і самостійно, але такі завдання вимагають грамотного підходу. Інакше є ризик зіпсувати результат та зіткнутися з додатковими витратами.

Переваги співпраці із професіоналами

Компанія NSDgroup https://nsdgroup.com.ua/remont/ пропонує ремонт квартир у Києві за розумними цінами та надає гарантію якості на всі види робіт. Незалежно від обраного підрядника, робота з професіоналами дає клієнту такі переваги:

  • Професійна розробка проекту. Компанія надає клієнту все, що не може дати звичайна ремонтна бригада. Розробка проекту проводиться з урахуванням особливостей квартири, при необхідності фахівці можуть підібрати готовий типовий проект. У документах зазначаються комунікації, і навіть специфіка матеріалів.
  • Остаточний кошторис. У договорі вказується точна сума, яка може бути більше. За підписаним договором фірма несе зобов’язання. Тільки у разі зміни проекту можливе збільшення кошторису.
  • Компанія бере на себе усі організаційні питання. Замовнику потрібно лише підписати договір і час від часу контролювати процес. Фахівці вибирають матеріали, організовують доставку, готують фундамент та ін.
  • Комплексний підхід. Підрядник може взяти на себе повний цикл робіт, наприклад, прокладання комунікаційних мереж або внутрішнє оздоблення об’єкта. Якщо фірма не має співробітників, що спеціалізуються на цих завданнях, вона самостійно шукає партнерів.

Оскільки клієнт завжди отримує гарантію від виконавця, у разі виявлення недоліків він завжди може вимагати їхнього безплатного усунення. Цей момент слід заздалегідь прописати у договорі із позначенням дати. Наприклад, будівельники зобов’язані приїхати на об’єкт у разі форс-мажору протягом 24 годин з моменту отримання заяви.

Як знайти підрядника для ремонту?

Якщо це не “сарафанне радіо”, шукати краще в інтернеті. Десятки компаній пропонують свої послуги, але не кожній із них можна довіряти. Ознайомтеся із сайтом фірми, почитайте відгуки про неї. Негативні коментарі можуть свідчити про те, що компанія як мінімум не працює з відгуками. По можливості вивчіть проекти підрядника, а ще краще – завітайте до об’єктів особисто.