Неділя, 26 Червня, 2022

Як не помилитися з вибором нового дивана

Коли старі меблі приходять в непридатність або закінчується ремонт, постає питання покупки нового дивана. Купувати модель, схожу на попередню, майже ніхто зі споживачів не хоче. Інтер’єр потрібно осучаснити, меблі купити більш просунуту і в естетичному, і в функціональному плані. У цій статті ми розповімо, як не помилитися при виборі нового дивана. Де краще купувати, на які аспекти звертати увагу і по можливості уникнути маркетингових пасток.

Де розумніше купувати нові меблі

Перед покупцем стоїть непростий вибір – офлайн або інтернет. Обидва варіанти по-своєму привабливі. Коротко розглянемо кожен з них. У традиційному меблевому магазині диван можна помацати, посидіти і навіть полежати на ньому. Правда, досвідчений консультант може перешкодити зробити зважений вибір. У меблевому салоні всі дрібниці продумані, починаючи з освітлення, закінчуючи набором фраз в розмові. Та й походи по магазинах віднімають чимало сил і часу.

У інтернет-магазинів в цьому плані безліч переваг:

  • значно більшу різноманітність моделей;
  • набір колірних рішень для кожного дивана;
  • замовлення можна скасувати, якщо знайдений більш привабливий варіант;
  • тимчасові витрати мінімальні;
  • в покупці можуть брати участь всі домочадці;
  • продукція сертифікована за якістю і безпеки;
  • підібрати модель за параметрами дуже легко;
  • доставка і збірка аналогічні звичайним магазинам.

Єдиний реальний мінус – неможливість доторкнутися і подивитися диван на власні очі. Але і ця проблема має рішення. Наприклад, на сайті магазина СоюзМебель можна ознайомитися з цінами диванів, а остаточний вибір зробити в виставковому залі в Києві. Шоу-рум – це відмінний спосіб покупки для консервативних споживачів. Молоді українці охочіше користуються інтернет-магазинами, довіряючи репутації брендів і отримуючи вичерпну консультацію в чаті.

Що стосується помилок, то багато фахівців не рекомендують купувати нові дивани на будівельних ринках. Там чимало зовні привабливих і сучасних виробів, але матеріали і якість збірки залишають бажати кращого. Такі меблі можуть бути небезпечними для здоров’я, якщо плити ДСП і МДФ будуть кустарно оброблені або використаний не сертифікований наповнювач.

Головні критерії вибору для відпочинку і сну

Найважливіший аспект правильної покупки і подальшої експлуатації – площа вітальні. Що диван вписався не тільки в інтер’єр, але і функціонально, до нього повинен бути вільний доступ і комфортний простір навколо. Захаращеність кімнати буде заважати повноцінному відпочинку, тим більше, коли разом збираються кілька людей.

Розмір і форма – пов’язаний з попереднім критерій. Для великої родини диван, природно, потрібен більш просторий, так само як і для дружніх вечірок. Якщо ці меблі використовується переважно для перегляду кіно сімейною парою, то можна обійтися невеликим диваном зі зручними підлокітниками. Двомісні, що розкладаються дивани, в великих українських містах найбільш популярний варіант, адже часто площа квартири досить обмежена.

Как не ошибиться с выбором нового дивана

Механізм трансформації повинен бути довговічним – це головне правило. Якщо меблі розкладаються рідко, то цілком можна обійтися недорогою системою. При активному використанні краще віддати перевагу більш плавному та легкому ходу. Також для регулярного сну на дивані фахівці рекомендують моделі з пружинним матрацом.

Що стосується естетики, то тут в першу чергу потрібно звертати увагу на стиль. Нерідко буває, що сподобався і куплений диван не вписується в обстановку, тому доводиться пристосовувати інтер’єр. Особливо це стосується кімнат в класичному стилі, де лофт або хай-тек диван буде виглядати чужеродно.

Від стилю потрібно вибирати і матеріал оббивки. Текстура, колір, візерунки або їх відсутність – все це регламентується стилістичними рамками та дизайнерською ідеєю. Для статусних проектів найкраще підходить шкіра, грубувата тканина неяскравих відтінків характерна для скандинавського стилю. І останнє – щоб додатково заощадити, можна підписатися на розсилку знижок інтернет-магазину.