Неділя, 26 Червня, 2022

Обіцянки Кличка: що мер Києва планує зробити в Києві до кінця року

Щоб життя у столиці з кожним днем ставало все кращим та комфортнішим, потрібно працювати над прокладанням нових доріг, будівництвом мостів, заміною теплотрас та покращенням екологічної ситуації, пише kyivyes.com.ua.

Усе це є прямим обов’язком міської влади.

Мер столиці Віталій Кличко має наполеонівські плани, частину з яких обіцяє втілити в життя уже до 2020 року. Не знаємо, така активізація пов’язана із виборами міського голови, до яких залишається все менше часу, але це не має великого значення, адже головне – результат.

Кияни можуть нарешті дочекатися транспортної розв’язки на вулиці Богатирській, нових екоавтобусів, заміни тепломереж та відкриття Подільсько-Воскресенського мосту.

Але давайте про все по порядку.

Транспортна розв’язка на вулиці Богатирській

Про необхідність цієї розв’язки вже давно кажуть усі київські водії, і ось, нарешті звершилося.

Міська влада уже до кінця цього року планує з’єднати вулицю Богатирську з Великою кільцевою. Віталій Кличко зазначив, що уже в квітні цього року рух під шляхопроводом, який зараз будують, уже буде відкрито рух.

Також мають початися  роботи з будівництва нової ділянки Великої кільцевої.

На вулиці Богатирській уже можна побачити основну конструкцію моста над дорогою, а також розширено проїжджу частину під заїзди та з’їзди з моста.

Також вже готове асфальтобетонне покриття основного проїзду «Вишгород-Київ».

Варто зазначити, що роботи тривають і в зимовий період, хоча те, що відбувається цього року, і зимою складно назвати.

Крім того, частково здійснені роботи з будівництва шляхопроводу через залізну дорогу. По суті, фактично готовий і змонтований каркас об’єкту. Тому чекаємо…

Екоавтобуси

Цього року, за обіцянкою мера, на київських вулицях мають з’явитися 70 екологічних автобусів за програмою “Зелені міста” в рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції і розвитку.

Віталій Кличко переконаний, що кількість екологічного транспорту треба постійно збільшувати, щоб сприяти покращенню екологічної ситуації в місті.

Він зазначив, що у Києві є проблема із перевантаженістю транспортом – за останні три роки трафік зріс на 30%.

Заміна тепломереж

11

У 2020 році в Києві мають бути замінені 150 кілометрів аварійних теплових мереж. Таким чином обсяг реконструкції, яку будуть здійснювати комунальні підприємства, значно зросте.

До речі, у 2019 році було замінено 130 кілометрів зношених теплових мереж, але не варто на цьому зупинятися. Роботи ще непочатий край.

Подільсько-Воскресенський міст

1

Це один із найбільш значимих та важливих об’єктів для столиці (після метро на Троєщину, звісно). Його ще називають Подільсько-Воскресеньскою переправою. Будівельники уже змонтували перші балки, які протягуватимуть міст над Русанівським озером.

Італій Кличко запевняє, що усі роботи здійснюються за графіком.

Відкриття автомобільного руху планують на кінець 2020 року.