Неділя, 26 Червня, 2022

Чому успішні люди обирають комп'ютери від Apple?

Сьогодні ринок комп’ютерної техніки сповнений девайсами багатьох відомих брендів – Asus, Dell, HP і інших. Незважаючи на це, професійні програмісти, художники, музиканти та інші успішні люди все-таки віддають перевагу техніці від Apple. Далі ми розповімо про переваги комп’ютера Apple, а також про те, на що звертати увагу при виборі та купівлі даної техніки.

Переваги комп’ютерів від відомого бренду

Отож, давайте розглянемо причини, за якими успішні люди вибирають комп’ютерну техніку від Apple:

  1. Екосистема. Багато користувачів називають операційну систему macOS однією з найголовніших переваг девайсів даного бренду. Екосистема забезпечує взаємозв’язок між усіма пристроями Apple – комп’ютерами, ультрабуками, смартфонами, телевізорами і навіть годинниками. Так, ви можете увімкнути свій iMac за допомогою розумних Apple Watch, або приймати дзвінки на iPhone зі стаціонарного комп’ютера.
  2. Компактність. Конструкція настільного комп’ютера від Apple займає зовсім небагато місця, адже складається всього з одного блоку. Незважаючи на це, iMac нічим не поступається габаритним стаціонарним ПК, а за деякими характеристиками їх перевершує.
  3. Реалістичність зображень. Щільність пікселів в розроблених компанією дисплеях Retina настільки висока, що обробка зображень, зведення відео та звичайний перегляд фільму приносять одне задоволення. Режим Night Shift стежить за станом здоров’я власника комп’ютера, а автоматична яскравість екрану забезпечує здоровий сон.
  4. Стиль. Техніка Apple не тільки зручна у використанні, але продумана до дрібниць зовні. Наприклад, клавіатура iMac є дуже тонкою і легкою, а її корпус виготовлений з алюмінію. Миша ж стаціонарного комп’ютера від Apple покрита акриловим склом.

компьютер от Эпл

Як вибрати стаціонарний комп’ютер від Apple?

Настільний ПК від Apple підійде не тільки професійному користувачеві, але і орієнтованому на успіх новачкові. Але, давайте розберемося, який з них вибрати саме вам.

  1. iMac. Комп’ютер для повсякденних невимогливих завдань, який вибирають новачки.
  2. iMac Pro. Топовий моноблок для справжніх професіоналів, характеристики якого розкриють ваш потенціал в повній мірі.
  3. Mac Pro. Робоча станція, яка вимагає стандартний набір периферії, підходяща для роботи успішної людини.
  4. Mac mini. Комп’ютер, який дозволить вирішити мультимедійні завдання різної складності, за відносно невисоку ціну.