Вівторок, 17 Травня, 2022

Коли і які букети дарувати чоловікам

Чоловікам квіти не дарують – одна з поширених сьогодні помилок. Дійсно, чоловікам в подарунок їх підносять вкрай рідко і вже точно – значно рідше, ніж прекрасній статі. Але – все-таки з певних приводів дарують.

Приводи для дарування

Приводів, за якими чоловікові можна подарувати квіти, не так багато:

  • ювілей (на звичайний День народження робиться це значно рідше);
  • професійне свято або подія;
  • особисті досягнення: концерт, прем’єра, отримання наукового звання і т.д .;
  • 23 лютого, День Св. Валентина – за такими дням допускається дарувати квіти лише коханим.

Втім, сучасні правила етикету не накладають рівним рахунком ніяких обмежень щодо того, коли можна дарувати букет чоловікові.

Які квіти можна подарувати чоловікові

Існує одне загальне правило, яке стосується практично всіх приводів дарування. А саме: квіти для чоловіка повинні бути витримані в більш скромних колірних відтінках, а також самі по собі – більш «класичних» і «суворих» сортів, ніж в подарунок жіночій статі.

Говорячи ж про те, які саме можна подарувати квіти чоловікам, у багатьох виникає образ суворих, лаконічних гвоздик. Дійсно, вони найчастіше подаються в подарунок чоловікам. Але тільки далеко не завжди виявляться доречними.

Наприклад, якщо керівник відзначає в професійному колі свій 50-річний ювілей, краще подарувати не скромні гвоздики, а розкішний букет троянд.

У той же час гвоздкі виявляться оптимальним варіантом, наприклад, на 23 лютого.

Дарувати чи букет чоловікові вчителю, наприклад, під час випускного вечора або в день професійного свята? А чому ні? Не тільки можна, а й треба. Зазвичай при оформленні доставки букетів по Києву віддають перевагу тюльпанам або гладіолусам. Рідше – трояндам. Але тільки не буде зайвим взяти до уваги вік педагога. Молодому викладачеві можна подарувати більш яскраві квіти, ну а чоловікові у віці – більш приглушених відтінків.

букет

В першу чергу до чоловічих квітів зазвичай відносять троянди і гвоздики, а також тюльпани і гладіолуси. Можна також подарувати кали, орхідеї, дельфініум або лілію. Доречними виявляться в більшості випадків хризантеми та жоржини.

Важливо враховувати і колір. Так пастельний і ніжний тон – це лише для жінки. Чоловікам – це вже або білі, або темно-червоні відтінки, насичено сині, аж до фіолетових.

Якщо вони даруються не з приводу якоїсь великої події, то допустимо подарувати тільки одну, але досить велику квітка. Наприклад, троянду, орхідею або гладіолус.

А ще не буде зайвим хоча б побіжно вивчити мову квітів, а також традиції і звичаї, укорінені в тій місцевості, де проживає обдарований.

Якщо підвести певний підсумок всьому сказаному вище, то можна з повною впевненістю стверджувати, що чоловічій статі, так само, як і жіночій, букет отримати досить приємно. І для того, щоб подарунок виявився до місця і приніс дійсно масу позитивних емоцій, не буде зайвим взяти до уваги наведені вище рекомендації.