П’ятниця, 24 Червня, 2022

З новим сайтом в ефективний бізнес. “Золота рибка” веб-розробки – компанія АйФіш – працює для киян

Роки йдуть, прогрес не стоїть на місці, і тому необхідність мати власну сторінку в інтернеті постає перед кожним бізнесменом, чия справа має масштаби більші, ніж торгівля насінням біля метро. Сайт вашої компанії повинен з перших же хвилин “чіпляти”, розбурхувати і зацікавлювати відвідувачів, вселяти їм впевненість в надійності вашого бізнесу і повній вашій віддачі власній справі. У всякому разі, так говорять сторінки нудних підручників з маркетингу на всіх мовах світу. Однак в реальності ми часто спостерігаємо абсолютно протилежну картину: нудні і одноманітні односторінники-лендінги без будь-якої пам’ятної “родзинки” шикуються перед розчарованими користувачами Всесвітньої павутини один за одним, однакові, немов брати-близнюки. Втім, останнім часом українська столиця радує і виробництвом контенту абсолютно протилежного плану. Такі сайти, як правило, яскраві, радісні, виглядають цілісними проектами і радують відвідувачів. Веб-студії Києва і їх співробітники невпинно трудяться для того, щоб ваш бізнес міг заявити про себе і процвітати, і серед них лідируючі позиції традиційно займає АйФіш https://ifish.com.ua/ – краща веб-студія Київ, команда досвідчених, амбітних і результативних розробників.

Все по плечу

Перед тим, як вирішити важливу задачу – кому довірити створити сайт для вашої власної компанії – розглянемо, яким чином ви станете своїм сайтом користуватися. Та й взагалі – навіщо потрібен сайт, коли, здавалося б, ось вивіска, а ось і двері – заходь та купуй? Справа в тому, що якісно зроблений сайт в Інтернеті стане працювати на вас навіть тоді, коли і ви, і всі ваші співробітники, або відпочивають, або зайняті іншими справами. Ваш сайт, якщо він буде інформативним і в міру цікавим, стане повноцінним представництвом вашого бізнесу і повідає про нього потенційному клієнту – в той самий час, коли це буде потрібно. Саме з цієї причини і варто замовити розробку сайту у компанії АйФіш – адже на таких важливих речах економити не прийнято. Ось які переваги має АйФіш і ось що може дати своїм потенційним клієнтам:

  • якісна розробка сайтів від команди справжніх професіоналів;
  • чітке дотримання термінів виконання роботи;
  • різноманітні варіанти готових сайтів, які виконуються на основі шаблонів – варіант за лояльною і цілком доступною ціною з мінімальним терміном виготовлення;
  • сайти “з нуля”, сайти високої складності, авторські проекти “під ключ”;
  • просування сайтів в Інтернеті для кращих результатів і хороших продажів;
  • грандіозний досвід в створенні і просуванні веб-проектів.

Двигун прогресу

У тому випадку, коли бізнесмен розуміє, що від значних продажів і хорошої виручки його відділяє лише наявність хорошої реклами, то висновки напрошуються самі собою: будемо рекламувати. Однак між якісною візуальної рекламою і кінцевим споживачем в двадцять першому столітті існує ще й посередник у вигляді корпоративного сайту бізнесу, який покликаний відповісти потенційному клієнту на більшість цікавих для нього питань. Як правило, саме сайт є тією самою “одежиною”, по якій зустрічають людину і його справу в бізнес-середовищі. І ось тут як ніколи важливо направити свій бюджет розвитку в правильне русло і таким чином обзавестися якісною інтернет-сторінкою. Щоб бізнес-проект став максимально швидко приносити прибуток, сторінка повинна відповідати вимогам сучасності. По-перше, вона повинна відкриватися коректно не тільки зі стаціонарних комп’ютерів і ноутбуків, а й різноманітних мобільних пристроїв (смартфонів і планшетів) – адже понад дев’яносто відсотків пошукових запитів обробляється користувачами саме з носимих пристроїв. Таким чином, саме адаптивний дизайн стане тим заповітним ключиком, які відкриє вашому сайту дорогу до популярності у відвідувачів.

Знайомтеся, ваш сайт

Для того, щоб замовити сайт Києв, співробітники компанії АйФіш https://ifish.com.ua/website-cost/ запропонують вам на вибір кілька систем управління веб-проектами, кожна з яких має свої переваги і свої недоліки. Однак ви, без сумніву, отримаєте рекомендації від веб-розробників щодо того, що саме було б доцільно вибрати в вашої ситуації. Створення та подальше управління сайтом на різних “двигунах” буває пов’язано з додатковими витратами на оплату цих самих систем управління. Однак за допомогою грамотного веб-дизайнера ви зможете заздалегідь побільше дізнатися про всі “плюси” і “мінуси” різних систем і вибрати для себе оптимальну – ту, яка не змусить шкодувати про зроблений вибір.

Боротися і шукати

Одним з незаперечних переваг компанії АйФіш є те, що всі її співробітники вважають частиною своєї щоденної рутинної роботи вчитися чомусь новому. Вони постійно підвищують свій культурний і професійний рівень, відвідують профільні вебінари, читають потрібну літературу, спілкуються з колегами з інших корпорацій по всьому світу. Саме тому їм так легко втілювати стільки нових ідей в своїх проектах: все найкраще і гідне втілення на екрані вже давно чекає свого часу в їх головах! АйФіш не тільки любить складні завдання, від яких цілком можуть відмовитися веб-розробники з інших компаній, але і майстерно втілює їх у життя. Адже не дарма на логотипі компанії красується золота рибка. І саме вона – це справжня Золота рибка, яка неодмінно виконає всі ваші побажання по дизайну і функціональному наповненню вашого сайту!

Просунемо і засвітимо

Разом з тим, яким би досконалим не був ваш новий сайт, його обов’язково потрібно просувати в топ за допомогою СЕО-технологій: адже що за радість мати сторінку в Інтернеті, яку бачить до образливого мало відвідувачів? Саме тому просування сайта в топ від компанії АйФіш допоможе вашому бізнесу розквітнути і відчувати себе впевнено серед конкурентів.

Якщо саме ваш проект буде першим з’являтися перед очима “теплих” лідів і саме ваші ідеї будуть потрапляти до них – то як ви думаєте, який вплив цей факт справить на продажі? Маркетологи вважають, що потрапляння сайту в ТОП-десятку видачі Гугла та інших пошукових систем допомагає ефективно масштабувати ваш бізнес і дати йому потужний заряд зростання прямо тут і зараз.