Субота, 2 Липня, 2022

Віталій Кличко видав збірку “Хто не чув, той побачить!”

Мабуть, кожен зустрічав в Інтернеті жарти щодо деяких “перлів” діючого мера Києва. Усе ж Віталій Кличко – людина самоіронічна, з неабияким почуттям гумору та вмінням посміятися над собою. Він говорить, що дуже любить дійсно смішні жарти й не ображається на них. Одного разу Віталій пообіцяв видати книгу, де будуть зібрані його смішні вислови, що розлетілися по інтернету та стали мемами. І от цей час настав. Світ побачила книга Віталія Кличка “Хто не чув, той побачить!”. Її презентація пройшла 26 листопада 2020 року в музеї Klitschko Expo. Далі на kyivyes.

Що являє собою книга?

Ця книга маленька, охайна, яскрава та позитивна. У ній зібрано 14 цитат міського голови. Але це не просто цитати, а справжні арти, на яких є смішні крилаті фрази Віталія. За словами Віталія Кличко, з пісні слів не викинеш. А тому книга зроблена в форматі “гармошки”, щоб із неї було неможливо вирвати сторінки.

Де можна купити книгу?

На своїй сторінці Facebook Віталій Кличко написав, що тираж цієї книги поки що є лімітованим і випущений скоріше для подарунків. Але частина книг усе ж надійде на продаж до книжкових магазинів. Тож Ви зможете придбати її собі.

Гроші від продажу книги будуть іти на благодійність?

Так, це правда. Кошти, які буде зібрано в ході продажу книги, надійдуть у фонд “Майбутній Київ”. Це благодійна організація, що надає соціальну допомогу. Тож видача й продаж такої книги – це не лише розвага й спосіб підняти настрій, а добра справа, яка може комусь допомогти.

Також Віталій Кличко наголосив на тому, що буде дуже радий, якщо ця ілюстрована міні-книга підніматиме настрій. Зараз, у період пандемії та карантину, це надзвичайно важливо. Люди психологічно виснажені й потребують позитивних емоцій. Посміхайтеся! І все буде добре, адже життя того варте!