Неділя, 26 Червня, 2022

Тютюнова культура для киян: турецький Serbetli – кальян з улюбленим смаком

Ще кілька років тому здавалося, що ніхто в західному світі не знав, що в Туреччині є кальяни, а тепер вони стали стандартом, за яким оцінюються багато інших. Тенденції приходять і йдуть, але по-справжньому традиційні кальяни, а також варіанти тютюну, як усіма улюблений табак щербетлі, завжди залишаються потрібними для вірних шанувальників.

Що робить турецькі кальяни особливими?

Давайте почнемо з того, що в світі кальянів є винятки з кожного правила, тому що кожен стиль – це просто варіація самих ранніх дизайнів, які були переміщені по торговим маршрутам і адаптовані до місцевих смаків, матеріалів і моди. Те ж саме вірно й сьогодні, і те, що одна людина визначає як турецький кальян, може ним не бути.

Не все, що продається під турецькою маркою, дійсно є такою, існує багато дистриб’юторів, які займаються кальянами невідомого походження. Щось з цього є необробленими алмазами, тоді як інші можуть бути сумнівної якості. Це азартна гра, але іноді ви виграєте по-крупному.

У турецьких кальянів немає нічого містичного. Деякі мають відмінні курильні властивості, а інші – посередні. Якісь використовують виключно високоякісні матеріали і майстерність приготування, в той час як інші більш прості та легкі. У кожному стилі кальяну є свої досягнення і невдачі, але ви складаєте колоду в свою користь, купуючи тютюн у відомого і шанованого дистриб’ютора або компанії, як і все інше для кальяну.

Рекомендація для хорошого кальяну

Тютюн Serbetli – справжні ласощі для любителів фруктових ароматів. Але насправді ця турецька марка пропонує неймовірне розмаїття смаків. Вона не тільки освіжаюча, але і м’яка, що ідеально підходить для початківців. Якщо ви новачок і практично не маєте досвіду в курінні кальяну, то вашим першим смаком повинен стати саме Serbetli. Поєднання смаку і запаху дає вам можливість спробувати фруктовий коктейль з нотками лайма і складною сумішшю цитрусових з легким присмаком, схожим на вино. Ви можете собі уявити, наскільки це прекрасні смакові букети?

Можливо, вам сподобається інше поєднання. Відразу після розпакування однієї з пачок тютюну ви можете отримати нотку іриски. Суміш складається з чудової суміші кардамону, мускатного горіха, кориці з легкими нотками ванілі. Всі перераховані вище інгредієнти разом утворюють вершковий аромат, що підкреслює кожен з окремих інгредієнтів. Обов’язково в цьому ароматі виділяються прянощі.

Ще один аромат від Serbetli, який стоїть кожної копійки, – суміш ванілі, кардамону і невеликої кількості кориці, яка з’являється в кінці кожної затяжки. Вона залишає сліди солодощів у роті і змушує ваше дихання пахнути квітковим ароматом. Це також відмінний варіант для новачків, так як блискучого післясмаку не буде, проте, він відносно інтенсивний і викликає легке запаморочення.