Субота, 2 Липня, 2022

Для чого потрібні аналітичні ваги

Для вимірювання вологості зернових культур використовують вологомір зерна, для висушування матеріалу – сушильну шафу. Для вимірювання маси речовин і матеріалів в будь-якій лабораторії необхідні ваги. Як правило, такі прилади можуть дати точні результати дослідів, навіть при найменшому вазі. Таким обладнанням є лабораторні ваги аналітичні.

Існують звичайні, напівмеханічні, але найпопулярніші на сьогоднішній день – електронні ваги. Відрізняються вони від механічних рядом функцій: наявність вбудованих програм, вимірювання в різних одиницях, адаптація обладнання до зовнішніх умов. З їх допомогою можна визначити щільність зразків і підключити обладнання до комп’ютера або інших пристроїв. Також такий вид приладів зменшує вплив оператора (лаборанта) на процес вимірювання, що не дає зробити помилку при аналізі.

У кожної моделі ваг є найменша границя зважування. За точністю їх поділяють на I і II клас. За останні роки виробники поліпшили характеристики і додали до приладів прозорий ковпак. Він допомагає закрити вимірювані предмети від пилу і повітря. Таке обладнання допоможе дізнатися вагу з точністю до мікрограм.

Сфера застосування вимірювальних аналітичних приладів

Аналітичні лабораторні ваги застосовуються для уточнення маси твердих, сипучих або рідких зразків. Застосовуються такі прилади в:

  • хімічних лабораторіях для зважування реактивів;
  • фармацевтичних компаніях і аптеках для вимірювання маси лікарських засобів;
  • медичних установах. Дуже часто такі ваги необхідні для приготування дезінфікуючих розчинів;
  • екологічних службах щоб стежити за якістю грунту і води;
  • ювелірних майстерень і заводах;
  • на виробництвах різних сфер діяльності;
  • харчової промисловості;
  • лабораторних умовах для калібрування гир, піпеток, шприців;
  • криміналістиці для визначення ступеня отруєння.

Оператор, що працює з таким обладнанням, повинен знати певні правила. Перед початком аналізу, потрібно переконатися, що ваги стоять на нульовій позначці, також варто зробити проби ваги. Зважування повинні відбуватися в спеціальних рукавичках і з допомогою пінцета, тому що на результат можуть вплинути різні чинники: температура тіла, відбитки пальців. Всі зразки потрібно розміщувати по центру чаші. Після вимірювань, потрібно прибрати речовини, щоб усередині не змінилася вологість. Чашу варто містити в ідеальній чистоті для отримання найточніших показань.

Купівля аналітичних ваг в «Хімтест Україна +»

Купити аналітичні ваги можна у перевіреного продавця – «Хімтест Україна +» за хорошою ціною. Портал пропонує великий вибір різних моделей від відомих виробників. Тут можна вибрати прилади з різними габаритами, дисплеями, з можливістю підключення до ПК. До кожного обладнання передбачена гарантія за умови дотримання правил експлуатації. Ціна на такий вид вимірювальних приладів різна та залежить від функціональних особливостей і фірми-виробника.

Будь-яке обладнання можна замовити з поштовою доставкою. У разі виникнення складнощів в роботі, достатньо зателефонувати в компанію і вони допоможуть розібратися з причиною поломки.