Середа, 18 Травня, 2022

Ціна на вантажоперевезення є економною

Чи можна використовувати для перевезення вантажів приватних водіїв, які не мають відповідного досвіду? Коли йдеться про негабарити, які частково стирчать назовні або перевершують по довжині розмір легковика, потрібно знати, як розрахувати вартість доставки. Класична доставка тарифікована згідно з встановленими компанією розцінками.

Чим незручні ціни на вантажоперевезення у приватників

  1. Вони залежать тільки від намірів водія: може назвати більшу або меншу суму.
  2. За негабарит доведеться доплачувати. Те, що, наприклад, добре встановиться в «Газель», буде важко поставлено в менш містке авто.
  3. Машини у транспортній компанії пропонуються на вибір. Приватникові, можливо, доведеться зробити кілька ходок, коли планується квартирний або офісний переїзд.
  4. При здійсненні перевезення вартість залежатиме від кількості пройденого кілометражу (в обидві сторони) плюс простою машини в період навантаження-розвантаження. А якщо допомагати виносити та заносити предмети інтер’єру буде водій, готуйтеся доплатити «за вантажника».
  5. Пакувальні матеріали – ще один пункт організації переїзду. Коробки, скотч ви купите заздалегідь, а про стрейч-плівку можна забути. У транспортній компанії вона завжди є та пропонується за невеликою ціною. Інакше доведеться вирушати до господарського маркету.

Правильно розрахувати  вартість доставки

При малому обсязі вантажу орендується автомобіль на 1,5 т ваги, що приймається. За 2 години доведеться заплатити 300 грн. Екскурсійний автомобіль підходить для ознайомлювальних поїздок та перевезення людей із транспортного вузла до місця призначення. Є варіанти на 8 та 16 посадкових місць вартість оренди – від 130 грн./год.

Ціни на вантажоперевезення та пасажирський трансфер можуть змінюватись протягом року, актуальна інформація представлена ​​на сайті «Інка-Транс». У нашому колективі трудяться витривалі, акуратні, ввічливі співробітники.

Перевезення: вартість з вантажниками

На роботу вантажників тариф 180 грн./2 години. Фахівці займаються перенесенням майна (вантажів) у транспортуючий автомобіль, вивантаженням та переміщенням у нове місце. Також їх допускається задіяти в демонтажі та збиранні меблів.

Якщо ви до приїзду машини не запакували меблі, речі, то оплачуєте за тарифом і простою. Комерційні організації надають перевагу комплексному переїзду «під ключ», коли вантажники запрошуються на розбирання та упаковку меблів. Це дає змогу вийти на фіксовану суму в оплаті послуги.

Як розрахувати для перевезення вартість

  • Виберіть самі або за допомогою нашого менеджера машину, яка оптимально підходить під ваше завдання: від 2 до 20 тонн.
  • Визначте кількість вантажників. Чим швидше потрібно виконати переїзд, тим більше людина знадобиться.
  • Подумайте, хто займатиметься упаковкою офісної чи домашньої техніки, де братиме для цього матеріали.Виберіть день та час доби. У будні, з ранку до вечора, оплата буде нижчою, ніж у вихідні дні або в нічний період.
  • Маючи намір розрахувати вартість доставки, врахуйте розвантаження-навантаження, транспортне переміщення (ціни по місту та за містом відрізняються), пішу занесення вантажниками майна на поверхи вище 1-го, при необхідності – упаковку.

Компанія Inka Trans здійснює вантажоперевезення у безаварійному режимі, з дотриманням правил дорожнього руху. Оплата послуг відбувається без раптових прихованих накруток. Перевезене майно залишається у тому стані, в якому було занурено в автомобіль.