Четвер, 30 Червня, 2022

«Вакцинація чи ізоляція»: Кличко емоційно звернувся до мешканців Києва

За останній місяць приріст захворюваності на COVID-19 у столиці залишається на високому рівні. Мер прокоментував цю ситуацію та закликав киян вакцинуватися. Більше на сайті kyivyes.com.ua.

Наразі Київ досі перебуває у червоній зоні, незважаючи на те, що близько 50% громадян повністю вакцинувалися. За минулу добу 19 грудня в столиці було виявлено 374 випадків зараження. За словами медиків, більшість нових пацієнтів перебувають у тяжкому стані.

Єдине, що може зупинити поширення вірусу, — масова вакцинація. Про це нещодавно заявив мер Києва у своєму зверненні до киян:

«Я закликаю киян та всіх українців йти та щеплюватися. Вакцина є. Пункти вакцинації працюють. Тож не слухайте дику пропаганду антивакцинаторів! Оскільки 98% госпіталізованих до лікарень — не щеплені. І вмирають, здебільшого, невакциновані пацієнти. Подумайте про це», — повідомив Кличко.

Також він зауважив, що вакцинація потрібна для того, щоб не допустити колапсу медичної системи, оскільки вона може не витримати постійного потоку нових пацієнтів, захворівших на коронавірус.

Нагадаємо, що за даними статистики вакцинації станом на 20 грудня 2021 року в Україні отримали обидві дози вакцини 12 млн осіб. З них 1 млн і 700 тис. у Києві, тобто половина населення. Цілком імовірно, що за умови стрімкого підвищення цього показника вже у першій половині 2022 року відбудеться пом’якшення карантину.