Субота, 2 Липня, 2022

Традиційні лінзи: особливості та переваги

Традиційні лінзи являють собою окрему групу засобів контактної корекції, головна відмінність якої – експлуатаційний термін. Така продукція використовується при короткозорості і далекозорості. У продажі також зустрічаються кольорові і відтінків моделі з оптичною силою традиційного режиму носіння. Вироби, розраховані на тривале застосування, виготовляються з гідрогелевих полімерів, що характеризуються підвищеним вмістом вологи.

Коригуючі засоби традиційної заміни допускається використовувати протягом 6-12 місяців. Конкретний період залежить від типу, бренду і вказується в інструкції. Традиційні лінзи пропонуються у флаконах по 1 штуці. Тому вам буде потрібно купувати відразу два флакони – для лівого і правого ока. Моделі такого плану виділяються серед інших пропозицій доступною вартістю. До того ж ви зможете на тривалий термін забути про покупку нової пари.

Характерні особливості

При дбайливому догляді така продукція не рветься і не тріскається, забезпечуючи при цьому високу якість зору. Однак користувачі відзначають один недолік – очам потрібен час, щоб звикнути. З цієї причини пацієнтам зі надчутливої ​​рогівкою такий тип не підійде, і необхідно буде підбирати інший вид. Крім того, традиційним лінз властиві такі особливості:

  • Чи не призначаються первинним користувачам.
  • Мають більш високим модулем пружності, який визначається щільністю матеріалу. Такий захід – вимушений, оскільки для носіння півроку-рік коригуючі засоби повинні бути щільними. Так вдасться виключити ймовірність пошкоджень до кінця періоду використання.
  • Підходять тільки для денного режиму задіяння, так як мале пропускання кисню здатне привести до негативних наслідків.
  • Виробництво у вигляді формувального лиття або виточування. Відпускаються в скляних флаконах, що є найпростішим показником того, що перед вами саме традиційні лінзи.
  • Вимагають ретельного очищення ферментними препаратами або пероксидними системами. Пов’язано це з тим, що використовувані матеріали з часом накопичують різні відкладення. У результаті відзначається помутніння видимої картинки, з’являються дискомфортні відчуття.

Головна перевага такої продукції – співвідношення ціни і терміну експлуатації. Як і інші різновиди, вироби захищають очі від ультрафіолету і попереджають розвиток захворювань рогівки.

Процедура догляду

Моделі для тривалого носіння слід очищати ретельно і регулярно. Для цього буде потрібно придбати ряд засобів і аксесуарів:

  • Багатофункціональний розчин.
  • Ферментні / ензимні таблетки, щоб видалити білкові частинки.
  • Пероксидні системи, які задіюються для глибокого очищення.
  • Контейнер.
  • Пінцет і інші аксесуари за вашим бажанням.

Зверніть увагу, що такі лінзи використовуються тільки в денний час. Щовечора їх потрібно знімати, обполіскувати в розчині і відправляти в контейнер зі свіжої рідиною. Очищення за допомогою ферментних таблеток проводиться раз в 10 днів, глибоке очищення з пероксидними системами – раз на місяць. Ємність для зберігання рекомендується міняти через кожні 30 днів.