П’ятниця, 25 Вересня, 2020

Зарплата освітянам до 4 000 $: черговий конфуз Зеленського

Як Віталій Кличко став мером Києва: історичні свідчення

Ще в далекому 2008 році кияни самостійно обрали мера міста, проте Партія Регіонів Віктора Януковича мала інші плани, розповідає “Kyivyes.com.ua”. Кияни фактично не підтримували діяльність...

Передвиборчий піар – справа тонка, і часом набуває найхимерніших форм. А слухати передвиборні обіцянки, це як дивитися нову постановку «Аліси в країні чудес» – також складно вловити межу між реальністю, і задзеркальною вигадкою.

Змусив нас затамувати подих від захвату і тут же занурив в сувору реальність кандидат в президенти, один із лідерів передвиборних перегонів Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський анонсував підвищення зарплат працівникам освіти до 4 000 $. Стовідсоткове попадання в контексті передвиборчої кампанії!

Як стало відомо kyivyes.com.ua, Зеленський попередньо зібрав експертів в сфері освіти з усієї України, які взяли участь в обговоренні програми реформування системи освіти і висловили найцікавіші пропозиції та ідеї. Все обговорили і порахували. В результаті було зроблено заяву, про плани підняти зарплату освітянам до 4 тис. доларів на місяць.

Відповідне відео з записом процесу засідання з’явилося на каналі команди «Зе!» на Youtube. За прогнозами, зробити це зовсім не складно, адже, згідно з їхніми підрахунками, на реалізацію задуму знадобиться всього 200 мільйонів $ в рік. До слова, гроші планувалося взяти у попередників, «посадити, відняти» і відновити таку довгоочікувану справедливість.

Очевидно, не треба бути математиком, щоб зробити правильні розрахунки. Отже, середня кількість вчителів в Україні – 500 тис. Відповідно, $ 4 тис. зарплати помножене на 500 тис. українських вчителів дорівнює $ 2 мільярдам на місяць (!).

«Знавці шкільних програм, підкажіть – ця арифметична дія для якого класу задача? Нулики в якому класі вчать рахувати? Про інші фактори, що мають відношення до встановлення зарплат, просто мовчимо, там це схоже непосильна задача…» – написала радник міністра освіти і науки України Іванна Коберник, на своїй сторінці у Фейсбуці.

Варто відзначити, що команда Зе оперативно відреагувала на численні коментарі підписників, які першими помітили помилку в розрахунках. З відеоролика було вирізано компрометуючу заяву. Проте багато користувачів все ж встигли не тільки побачити, а й завантажити собі скандальний ролик. Тепер він блукає по безкрайніх просторах мережі.

У штабі кандидата в президенти визнали помилку і в кращих традиціях жанру звернулися до народу. У заяві йдеться про те, що команда розуміє, що для забезпечення гідної заробітної плати вчителям знадобиться набагато більший бюджет. Однак команда вірить в можливість втілення цієї ідеї, за умови перемоги над корупцією.

Однак і Зеленському не пощастило. У письмовому коментарі говориться, що «експерти команди помилилися в ПРОРАХУНКАХ». Думаємо, слова зайві. Стратегія вибору команди Зеленським очевидно зазнала фіаско. Адже давно казано: «Кесарю кесареве …»

Якось тривожно стає від думки, що команда «Зе» може дістатися до реформування української медицини, зайнятися питаннями армії або зовнішньоекономічної політики.

Фото Іванни Кобенік
Фото з персональної сторінки Іванни Кобернік в соціальній мережі Facebook 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Найшвидша доставка піци в Києві

Існують десятки рецептів піци, адже в різних країнах її готують по-різному. Схожі страви є в Китаї, Індії, Вірменії та багатьох інших країнах....

Чому віддати перевагу: машині з салону або б / у

Всесвітньо відома марка KIA створена для водіїв, які прагнуть отримувати задоволення від життя. Це динамічні, яскраві машини, які підкреслять статус і прекрасний...

Користуйтеся послугами вантажного таксі в Києві для перевезення будь-яких габаритних предметів

Автомобільні перевезення як і раніше є найбільш широко використовуваним видом вантажних перевезень в Україні, світі та конкретно Києві. Хоча морський або залізничний...

Гроші до зарплати в Києві: як оформити та отримати

Після епідемії коронавірусу багато киян стикнулися з економічною кризою, яка призвела до втрати чи скорочення робочих місць і як наслідок до зменшення...

Кличко обіцяє вивести Київ в “ТОП-100” міст світу

Діючий міський голова знову збирається балотуватись в мери. Він вже оприлюднив свою програму, яка стосується розвитку міста. Віталій Кличко обіцяє через 5...