Середа, 18 Травня, 2022

На скільки виросли доходи Петра Порошенка за час президентства

Президент України, а нині, ще й кандидат у президенти на другий термін Петро Порошенко вважається одним з найбагатших людей в країні.
Як стало відомо kyivyes.com.ua майно політика, якого ще в далекому 2014-му називали Шоколадним королем за володіння великою компанією з виробництва солодощів, включало банківську справу, сільське господарство, енергетику, автомобілебудування, а також засоби масової інформації.
Кондитерська корпорація «Рошен» є перлиною активів Петра Порошенка. Компанія є однією з найбільших корпорацій з виробництва кондитерських виробів в світі, і входить в рейтинг топ-100 Candy Industry.
Статки Петра Порошенка зростають, незважаючи на війну і економічні проблеми в країні. Зокрема, в зарубіжних ЗМІ значиться, що його активи виросли на 20 відсотків до 979 мільйонів доларів США, ледь підтверджуючи його заяву про те, що він більше не є мільярдером.
До слова, Петро Порошенко так і не виконав свою обіцянку п’ятирічної давності, про намір продати шоколадну імперію «Рошен» у разі, якщо його виберуть президентом України. Серед причин вказується відсутність досить багатих інвесторів як в самій Україні, так і з-за кордону.
Нагадаємо, що в кінці 2018 року діючий президент задекларував 123 мільйона 645 тисяч 421 гривню. А в декларації за 2017 значиться сума в 16 млн 303 тисячі 874 гривні. Таким чином, до 2018 року доходи нинішнього президента збільшилися майже в 8 разів. Варто підкреслити, що мова йде тільки про задекларовані главою держави доходи, а не про його реальний прибуток.
ЗМІ називають Петра Порошенка найбагатшим серед усіх 44-х кандидатів у президенти в рамках передвиборної кампанії – 2019. Це доводить і розмах його політичної агітації, про який ми писали раніше.