Неділя, 15 Травня, 2022

У Києві пройшов великий з'їзд на підтримку Бойко

Вчора Київ зустрічав гостей з усієї України. Kyivyes розповість що відбувалося в столиці і чому у них було свято.

Як розповіла прес-служба опозиційної платформи “ЗА ЖИТТЯ”, вчора відбувся з’їзд цієї організації, яка одноголосно прийняла постанову про висунення свого лідера Юрія Бойка на посаду президента України.

На з’їзді, за словами представника прес-служби, було багато гостей, які представляють інші організації і течії, але те, що їх об’єднує з опозицією – це не згода з курсом нинішньої влади. Це представники жіночих громадських організацій, організації ветеранів, різних політичних сил, народні депутати України.

Виступаючі одностайно в своїх виступах підтримали кандидатуру свого лідера і вважають, що тільки він може втілити мрію народу країни жити в світі, подолати бідність, в якій живе основна маса українців, відродити сильну економіку країни.

Учасники з’їзду прийняли резолюцію, в якій закликали всі опозиційні партії та організації, які прагнуть до об’єднання країни і відновлення миру, побудувати нову державу нейтрального типу, без членства в будь-яких військових і політичних блоках, із сильною економікою і з високим рівнем життя своїх громадян, підтримати їхнього кандидата на виборах 2019.

Засновник опозиційного ПЛАТФОРМИ  “ЗА ЖИТТЯ”, народний депутат України Вадим Рабинович, глава Політради партії опозиційної ПЛАТФОРМИ “ЗА ЖИТТЯ” Віктор Медведчук, народні депутати України Сергій Льовочкін, Наталія Королевська, Нестор Шуфрич, представники місцевого самоврядування в своїх виступах відзначали високий професіоналізм Юрія Бойка, перевірені якості як управлінця і державника.

У своєму відповідному виступі, Ю. Бойко підбив підсумки всього сказаного і пообіцяв, що прийшовши до влади, його команда почне будувати нове життя для людей праці, ветеранів та пенсіонерів. Скасує всі тарифи, які грабують простих людей. Підніме зарплати, пенсії і поверне всі пільги того, у кого їх відібрала можновладців. Людина повинна жити, а не існувати.

Закінчив свій виступ Ю. Бойко словами “Нам вірять мільйони українців! За нами – майбутнє і ми з вами переможемо!”