Понеділок, 16 Травня, 2022

Порошенко організував робочий візит до Чернігівської області

Президент України відвідав сьогодні Чернігівську область, де представив нового голову обласної адміністрації та поспілкувався з жителями регіону, який підпав під закон про воєнний стан. Про що розмовляв з чернігівчанами президент і чи планує він і в інших регіонах проводити подібні зустрічі – читайте на kyivyes.com.ua

Вранці 28 листопада, у Чернігові Петро Олексійович перставив нового голову обласної адміністрації. Президент заявив, що дуже радий призначати нового амбітного посадовця, який має високу довіру. 

Новим головою став Олександр Петрович Мисник. Політик народився селі Білошицька Слобода Корюківського району Чернігівщини. Має вищу освіту – в 1998 році закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю економіст-бухгалтер.

Проте, справжній ажіотаж викликала зустріч Президента України з простими мешканцями області. 

У всіх було одне питання: що насправді сталося в нашій акваторії і чого очікувати від воєнного стану. 

Президент пояснив, що зараз Україна має себе захищати. На думку Петра Олексійовича, північного сусіда дуже зачепив той факт, що наша країна отримала Томос та чекає на допомогу від МФВ. Тому, провокацій потрібно очікувати. 

У цьому контексті він акцентував, що велика українська нація заробила право мати власну церкву і “вже точно не мати церкви, яка керується з Москви.

Петро Олексійович запевнив, що на даний момент воєнний стан нікого не обмежує у жодних правах. Таке рішення було прийнято, аби бути впевненими, що кордони надійно охороняються і, щоб наші військові могли реагувати на провокації так, як цього вимагає відповідне ставлення до агресора. 

Щодо наступних зустрічей з мешканцями інших регіонів, їх поки що не анонсовано. Відомо, що з Чернігова Петро Олексійович повернеться до Києва.