Понеділок, 16 Травня, 2022

Творчий батл Зеленського і Тимошенко: кому там солоденького?

Володимир Зеленський та Юлія Тимошенко обмінялися люб’язними коментарами щодо спільної роботи на своїх сторінках у соціальній мережі Фейсбук, пише kyivyes.com.ua.

Володимир Зеленський звинуватив голову опозиційного блоку Юлію Тимошенко в намаганнях поставити своїх людей на “солоденькі” посади. Та стверджує, що її опозиція,взамін на послугу, буде голосувати за всі законопроекти разом із партією “Слуга народу”. 

1

Також Президент саркастично розкритикував вигляд Юлії Володимирівни. На що коментатори обурилися, адже в першу чергу він образив жінку. Та і багато українців здивувалися чому якогось депутата критикує сам Президент, а не голова Верховної Ради. Можливо, це особисті конфлікти, а можливо Зеленського так зачепив перехід фракції “Батьківщина” в опозицію. 

2

Сама ж Юлія Тимошенко повідомила, що останній законопроект про сільськогосподарські землі став крапкою, адже він абсолютно суперечить інтересам партії. Їх фракція відправила заяву до Конституційного суду на роз’яснення чи відповідає прийняття законопроекту Конституційним нормам. 

А 13 листопада вони офіційно перейшли до опозиції, хоча не один раз наголошували, що не збираються цього робити, навіть якщо коаліції не буде. 

3

Юлія Тимошенко на слова Володимира Зеленського підібрала дотепну відповідь і запросила Президента проводити корпоративи зі своїм піаніно, адже 5 років скоро закінчаться. 

Українці надзвичайно міцно підтримали Тимошенко. Коментатори писали про влучно підібрані слова та про її правоту в цій ситуації: “шедевр”, “браво”, “влучні слова”. Навіть писали, що президентів багато, а Юля одна. Також багато українців писали, що перший раз поставили Тимошенко “лайк”, а більшість взагалі висловлювали надію на її майбутнє президенство. 

Що ж, як виявилося, дотепний пост колишнього коміка обернувся жартом до нього самого. А от Юлія Володимирівна підняла свій авторитет серед українців.