Неділя, 26 Червня, 2022

Доктор Комаровський поставив діагноз журналістам на прес-марафоні Зеленського

Всім відомо, що Володимир Зеленський погодився на прес-конференцію з журналістами після закінчення 150 днів свого правління. Проте багато дуже засмутилися відповіддю на питання “Чому він так мало спілкується з населенням”, відповівши, що спілкування ведеться щодня, але без коментарів преси, а безпосередньо до громадян, через свої інтернет-канали, пише kyivyes.com

Але все ж наш Президент – колишня публічна особа, і спілкування з цікавими журналістами завжди підігріває самолюбство.

Конференція відбулася на Арсенальному фуд-корті, там раніше знаходився завод Арсенал. Нам поки незрозуміло, з чого така щедрість, адже спілкування з журналістами за піцою нестандартно.

Мабуть, він готувався заздалегідь, адже Зеленський спілкувався з пресою рекордну кількість часу – 14 годин. Ось марафон, так марафон вийшов! Тепер Олександр Лукашенко залишився в стороні зі своїми колись рекордними восьми годинами.

У зв’язку з таким ходом подій дуже доречно звучить фраза “Перша людина – перша у всьому”. Сподіваємося, що запал першості у Володимира стосується всіх аспектів управління.

Відомий своєю передачею про здоров’я малюків, доктор Комаровський, засмутився, прочитавши питання, які задавали на конференції. Ні в одному питанні немає слів, що стосувалися б дітей, школи, вчителів, лікарів, ліків, хворих та інвалідів. Журналісти поставили тільки ті питання, якими можна зробити сенсаційну заяву, а про звичайні людські потреби ніхто і не заїкнувся.

Комаровський сказав, що у всіх представників преси “діагноз журналіста”.  Він вважає їх не тими компетентним людьми, які працюють для передачі інформації громадянам, а самозакоханими егоїстами, які вирішили самоствердитися, побувавши на обіді з Президентом.

Ми сподіваємося, що Володимир Зеленський не підхопив болячку за обідом, адже про Україну потрібно ще подбати в здоровому глузді.