Вівторок, 17 Травня, 2022

4 місяці президентства Зеленського

20 вересня було рівно 4 місяці, як Володимир Зеленський очолив посаду Президента України. Далі – про те, як змінилася Україна за такий короткий проміжок часу. Про це розповідає сайт “kyivyes.com.ua“. 

Зе-Президент – абсолютно нова людина в політиці, але його любов до країни та завзятість допомагає діяти на благо України. Звісно, хочеться швидких кардинальних змін, але за народною мудрістю “Тихіше їдеш – далі будеш”. 

“Я розпускаю парламент”, – сказав, як відрізав! Мабуть, найочікуваніші слова для українців за останні 5 років. Дострокові вибори відбулись, його партія має найбільшу кількість депутатів. 

Президент звільнив, кого зміг, а найближчі посади віддав друзям і бізнес-партнерам. Багато українців були обурені, але ми вважаємо, що з друзями легше йти проти ворогів, надійні люди мають бути поруч. 

Скасував безліч законів своїх попередників. Масових сварок в соцмережах було найбільше від скасування закону про шкільну форму.

Три телефонні дзвінки до Володимира Путіна – це гордість, адже Петро Олексійович такою хоробрість не володів. 

Володимир Зеленський мав безліч ділових поїздок на власному літаку. У своєму відеозверненні президент вибачився, що не продав його, як обіцяв, для економії часу робочих візитів. 

Ще одна довгоочікувана подія – обмін полонених “35 на 35”. І нарешті, президент зняв браслет, який носив як нагадування про втрачених моряків, але отримав від Олега Сенцова новий виклик. Визволений моряк вручив банку зі своїм тюремним значком і побажав, щоб вона скоріше наповнилась повернутими полоненими. 

Володимир Зеленський за 4 місяці на посаді Голови України зробив чимало, але головне увійшов в довіру до народу. Ми сподіваємось, він нас не підведе! 

Слава Україні!

Авторка: Любов Коверга