Понеділок, 16 Травня, 2022

Олена Зеленська: що відомо про Першу леді України?

Багато хто помітив, що, побачивши переможні дані попередніх опитувань, Володимир Зеленський насамперед поцілував дружину. Крім новоспеченого Президента, останніми днями увага українців прикута до нової Першої леді країни – Олені Зеленської.

Що відомо про дружину Президента, розповість kyivyes.com.ua, посилачись на інформацію rbc.ua

Дівоче прізвище Олени Зеленської – Кияшко. Народилася в Кривому Розі в 1978 році. Зі своїм майбутнім чоловіком Володимиром Олена познайомилася будучи студенткою Криворізького технічного університету. Їхнє весілля відбулося через вісім років.

Зараз подружня пара виховує двох дітей – дочку Олександру (2004 р.н..) і сина Кирила (2013 р.н.)

Олена вивчилася на архітектора. Однак, як і Володимир, ніколи за фахом не працювала. Спільно з чоловіком, Олена завжди була активно залучена в роботу студії «Квартал-95». До того ж, як і Володимир, Олена Зеленська зареєстрована як бенефіціар компанії.

Однак у Олени Зеленської є й власний бізнес. Вона володіє 25% в ТОВ «Зеларі-Фіш». У дружини Президента є дві квартири і автомобіль Mercedes-Benz S 500. Крім того, їй належить частка в низці нежитлових приміщень.

Дружина Володимира Зеленського є власником фірмових аксесуарів. Зокрема, їй належать годинники брендів Breguet і Piaget, а також прикраси Graff.

Примітно, що ідея персонажа Голобородько в сатиричному серіалі «Слуга народу» належала саме Олені. За її словами, ще з самого початку вона була категорично проти того, щоб її чоловік йшов у політику.

Що ж, зараз величезна відповідальність покладається і на Олену, і на її чоловіка-Президента. Конституція регулює обов’язки Президента, але як щодо першої леді? Не існує документів, які б регламентували її обов’язки. Однак, прийнято вважати, що перша леді країни повинна бути втіленням жіночності і діловитості одночасно.

У неписані обов’язки дружини Президента входить супровід чоловіка на офіційних і церемоніальних заходах як в своїй країні, так і за кордоном. Першій леді належить брати участь у благодійності і допомагати чоловікові вирішувати проблеми соціальної сфери.

Публіка з особливим інтересом стежить за іміджем Першої леді – її манерою триматися і висловлюватися, стилем одягу. Незважаючи на те, що її «посада» є неофіційною, її популярність забезпечує їй платформу для впливу на поведінку і думки мас, а також допомагає формувати думку про чоловіка-Президента. Світовій історії відомі випадки, як Перші леді використовували свій статус з метою впливу на законодавство.

Зеленские