Середа, 18 Травня, 2022

Петро Порошенко має намір судитися з каналом 1+1

Нинішній Президент України Петро Порошенко має намір подати в суд на телеканал «1+1». Про це kyivyes дізнався безпосередньо з сайту передвиборної кампанії діючого президента.

Нагадаємо, що напередодні, в програмі «Українські сенсації-2019», що виходить на телеканалі «1+1» прозвучала інформація про можливу причетність Петра Порошенка до низки злочинів, у тому числі і вбивств. Інформація швидко «розлетілася» в мережі Інтернет, а сенсаційності додали майбутні вибори президента України.

За словами Артура Герасимова – глави фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді, канал «1+1», а точніше – його керівництво, зловживає своєю владою, ввіреною йому, як представнику «четвертої сили». Відповідно до твердження представника Петра Порошенка, медіаресурс нині використовується з метою зведення рахунків з діючою державною владою. Особливо актуально це напередодні президентських виборів. Зокрема, акцентується увага на чорному піарі та інших брудних політичних технологіях, спрямованих на дискредитацію іміджу чинного президента.

Він висловив думку, що Коломойський в своїх діях керується почуттям помсти державі, оскільки уряд був змушений націоналізувати ПриватБанк, яким він раніше володів.

Штаб Петра Порошенка закликає громадян України з великою обережністю ставитися до новин та інших інформаційних продуктів каналу «1+1», оскільки там з’являється «все більше і більше політичних наказів від власника».

Команда Порошенка висловила співчуття журналістському колективу телеканалу «1+1», який, як відомо, раніше користувався гарною репутацією і славився професіоналами найвищого рівня. Стверджується, що останнім часом канал характеризується численними епізодами грубого порушення журналістської етики, систематичною брехнею і заангажованою інформацією, що використовується в інтересах тих кандидатів в президенти, на боці яких власник каналу Коломойський.

Як бачимо, політичні пристрасті напередодні виборів набирають обертів і ось-ось досягнуть піку. kyivyes буде тримати руку на пульсі і інформувати вас про подальше розгортання подій.