Четвер, 28 Січня, 2021

Що ми знаємо про нового Президента: біографія Володимира Зеленського

Як Віталій Кличко став мером Києва: історичні свідчення

Ще в далекому 2008 році кияни самостійно обрали мера міста, проте Партія Регіонів Віктора Януковича мала інші плани, розповідає “Kyivyes.com.ua”. Кияни фактично не підтримували діяльність...

Що зробив Віталій Кличко для Києва за 5 років?

У червні 2014 Віталій Кличко здобув перемогу на виборах за крісло Київського міського голови. Трьома тижнями пізніше зайняв ще й пост Голови Київського міської...

Які функції виконує Офіс Президента України?

Що таке Офіс Президента, яка його структура та основні функції і завдання? Далі розповідає “Kyivyes.com.ua”. У 2019 році було прийнято нове положення про діяльність Офісу...

Віталій Кличко: від боксера до мера Києва

Народився Віталій Володимирович Кличко в Біловодську в 1971 році. Життя у нього дуже насичене. Адже Віталій зміг стати не тільки відомим на...

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський здобув переконливу перемогу в другому турі президентських виборів, завоювавши більше 70% голосів виборців. Новий президент – нові надії.

Kyivyes.com.ua наводить біографічну довідку про Володимира Зеленського, посилаючись на інформацію порталу Goodreadbiography.

Володимир Олександрович Зеленський народився 25 січня 1978 року в Кривому Розі, Україна. Його батько – Олександр Зеленський – професор кібернетики, протягом багатьох років завідувач кафедри інформатики та прикладного програмного забезпечення в Криворізькому економічному інституті. Мама – Римма Зеленська за професією інженер.

Перші роки життя майбутній президент провів у Монголії, де закінчив 4 класи школи. Сім’я повернулася до Кривого Рогу, де, після закінчення середньої школи, Володимир вступив до Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету за спеціальністю юриспруденція. Однак основою його інтересів завжди була сцена, креативність і дотепні жарти.

Будучи студентом, артистичний Володимир занурився в КВН. Зовсім скоро він став членом легендарної команди КВН «Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит». У 1997 році вони з друзями відділилися від «Транзиту» і сформували команду «95-й квартал» – одну з найуспішніших команд в історії КВН. У 1999-2003 роках «95-й квартал» виступав у Вищій лізі КВН. У 2003 році, після конфлікту «95-го кварталу» з компанією «АМіК», Зеленський залишив КВН.

У 2005 році Володимиром Зеленським та командою була заснована телепередача «Вечірній квартал» на телеканалі «Інтер». Шоу поступово завоювало популярність і незабаром його рейтинги стали вищі, ніж у КВН і Comedy Club.

У 2006 році Володимир взяв участь у проекті «Танці з зірками, де, в парі з Оленою Шоптенко, переміг у фіналі за результатами голосування глядачів.

Засвітившись в декількох успішних проектах, Володимир Зеленський став одним з найпопулярніших шоуменів українського медіа-простору. Зеленському належить безліч професійних нагород, в тому числі премія «Телетріумф».

Одружений на Олені Зеленській. Детальніше про майбутню Першу леді можна прочитати тут. Пара виховує двох дітей.

Володимир Зеленський в бізнесі

Володимир Зеленський є співзасновником кіностудії «Квартал-95», де він же виступає художнім керівником. Крім того, Зеленський запустив власне кіновиробництво. На сьогодні, його фільми одні з найпопулярніших в Україні.

Володимир Зеленський в політиці

Партія Володимира Зеленського називається Слуга народу. Свою політичну недосвідченість Зеленський дуже вміло повернув на користь для себе. Він позиціонує себе в політиці, як нове, раніше не замішане в політичних скандалах і корупційних схемах обличчя. Таким чином, Зеленський отримує вигоду від розчарування українців нездатністю політичної еліти виконати обіцянки, проголошені на Євромайдані.

2 січня поточного року був запущений веб-сайт, який дозволяє будь-якому представникові громадськості подати заявку на посаду в команді Зеленського. Важлива вимога – кандидати не повинні мати ніякого попереднього досвіду в політиці. Він також опублікував відео в соціальних мережах, де просить українців озвучити найбільш нагальні проблеми, які, ймовірно, стануть основою його політичного порядку денного.

Як відомо, уряд і адміністрація президента Петра Порошенка були охоплені скандалами і масштабним збіднінням країни. Економіка, як і раніше, страждає від низької довіри інвесторів. Війна на Сході продовжує забирати життя наших співгромадян. Зміни, за які було сплачено таку високу ціну п’ять років тому на Майдані, так і не настали.

У сатиричному серіалі «Слуга народу», прем’єра якого відбулася в 2015 році, шкільний учитель, випадково стає Президентом, після того, як відео з його нецензурними висловлюваннями в бік безцеремонного розгулу корупції в країні стає вірусним.

Василь Петрович Голобородько – так звуть головного героя – був обраний президентом, і активно бореться з укоріненою елітою, не зраджуючи своїм принципам.

Володимир Зеленський стверджує, що його принципи в реальному житті відповідають принципам непідкупної людини, яку він грає в серіалі.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ТОП 7 моделей літніх шин, затребуваних серед автовласників в Україні

Літні шини обов'язково повинні бути у кожного власника автомобіля. Вони зможуть забезпечити хороше зчеплення з поверхнями в теплі пори року (підходять для...

Традиційні лінзи: особливості та переваги

Традиційні лінзи являють собою окрему групу засобів контактної корекції, головна відмінність якої - експлуатаційний термін. Така продукція використовується при короткозорості і далекозорості....

Як повинні сидіти чоловічі брюки?

У базовий комплект одягу завжди входять брюки. А особливо, якщо це стосується чоловіків. Чоловічі брюки вибрати правильно досить складно, якщо не знати...

Чому потрібен професійний монтаж кондиціонера?

Багато людей, придбавши кондиціонер, відмовляються від професійного монтажу, аргументуючи це тим, що вартість установки кондиціонера занадто висока. При цьому забувають про те,...

За неякісні житлово-комунальні послуги киянам відшкодували 30 млн гривень

Мешканці столиці незадоволенні якістю житлово-комунальних послуг. І, саме тому, поскаржились в відповідні органи. Згідно з цим, була проведена низка перевірок комунальників. Як...